„Aktuální otázky ICT v roce 2024“ aneb Jak vnímá management institucí aktuální úkoly ICT?

Termín: 4. 1. 2024, od 14:00 – 15:00 hod.

Místo: On-line MS Teams

O tématu

Navazujeme na online kulaté stoly na aktuální témata, které jsme pořádali v roce 2022 a 2023, a na kterých vystupovali ICT odborníci a manažeři. Abychom zkvalitnili podobné akce CACIO v roce 2024, dovolujeme si na tento on-line kulatý stůl pozvat zástupce managementu významných institucí, kterým pokládáme otázky, které nám pomohou získat zpětnou vazbu na naši práci a přehled toho, jak vnímají aktuální stav ICT – pohledem zpět na rok 2023 a pohledem do budoucnosti – na co by si rádi připili do nového roku 2024 – co si přejí, aby se povedlo.

Přijměte pozvání na tento netradiční kulatý novoroční online stůl, který nám může pomoci ověřit, zda vrcholové vedení zúčastněných institucí vnímá aktuální stav ICT, jaké úkoly, respektive výzvy by od ICT chtěli splnit a o čem v oblasti ICT ergo digitalizace organizací přemýšlí.

Způsob vnímání ICT z úrovně vrcholového řízení nám umožní směřovat témata budoucích akcí CACIO nejen pro ICT odborníky, ale i pro management.

Přijďte si pro informace, inspiraci, nápady a utřídit si myšlenky.

Program

13:45 – 14:00 Přihlašování, test spojení

14:00 – 15:00 Online vystoupení zástupců managementu organizací, aby se formou novoročního přípitku vyjádřili k těmto tématům:

  • Jak vnímají stav ICT v uplynulém roce (globálně a ve Vaší organizaci)?
  • Na co by si rádi připili do nového roku – co si přejí v oblasti ICT aby se podařilo realizovat, kam se posunout, co vyřešit či o čem přemýšlí? 

15:00 Závěr

Přijmete-li naše pozvání, registrujte se co nejdříve na: tajemnik@cacio.cz,nejpozději do 31. 12.2023.

Doufáme, že Vás setkání inspiruje a těšíme se na Vaši účast.