Cacio

Česká asociace manažerů informačních technologií

Představení vítězných IT projektů v Poslanecké sněmovně

Jako každoročně si CACIO klade za cíl prezentovat úspěšné IT projekty širší odborné veřejnosti. Je to jeden ze základních prvků fungování asociace, která se snaží o lidský networking, o vzájemné setkávání a diskutování nad zajímavými směry, projekty a problematikou v oblasti informačních technologií a ve všech sférách pracovního prostředí, které je s IT úzce spjato. Letos byly prezentovány vítězné projekty 11. ročníku soutěže IT projekt roku v budově Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Akce se konala dne 3.11.2014 a byla realizována pod záštitou místopředsedy Poslanecké sněmovny Jana Bartoška. Slavnostního podvečera účastnili zástupci zadavatelů i dodavatelů oceněných projektů a hosté z řad politiků a představitelů byznysu.

Po prohlídce hlavního sálu Poslanecké sněmovny, zahájil úvodním slovem oficiální část pan Jan Bartoška a průběh prezentací moderoval výkonný ředitel CACIO Jiří Polák.

„Prezentace na půdě Poslanecké sněmovny potvrdily vysokou úroveň vítězných a všech finálových projektů. Těší nás, že naše soutěž si za více než deset let své existence vydobyla renomované postavení a můžeme takto zviditelňovat kvalitně realizované i inovativní IT projekty jak ve veřejném sektoru, tak v komerční sféře,“ uvedl na závěr předseda CACIO Miroslav Hübner a na závěr dodal: „Nepochybujeme, že také nový ročník soutěže přinese řadu zajímavých projektů a naše odborná hodnotitelská komise bude mít z čeho vybírat.“