Úvod > Aktivity > Slavnostní vyhlášení 8.ročníku soutěže IT projekt roku

Slavnostní vyhlášení již VIII.ročníku soutěže IT projekt roku

V rámci konference CNZ 2010 „eArchivace na výsluní…“ v prostorách Národního archivu v Praze proběhlo dne 30. září 2010 slavnostní vyhlášení již VIII.ročníku soutěže IT projekt roku. Tuto soutěž vyhlašuje a pořádá sdružení CACIO - Česká asociace manažerů úseků informačních technologií. Letos tuto soutěž vyhlásil místopředseda sdružení CACIO Miloslav Marčan společně se zástupcem CNZ Janem Heislerem.

Záštitu nad soutěží v letošním roce převzal premiér Petr Nečas. Partneři podílející se na této soutěži jsou ČSSI, ICT Unie a VŠMIE. Mediálním partnerem soutěže je vydavatelství IDG.

Předností soutěže je možnost nezávislé nominace soutěžících projektů, která umožňuje libovolné organizaci nominovat informatický projekt. Podmínkou přijetí přihlášky je souhlas uživatele projektu s touto nominací. Tím se soutěž IT projekt roku výrazně odlišuje od řady jiných podobných komerčních soutěží. CACIO hledá a oceňuje projekty informačních technologií zavedené do praxe, které jsou pozoruhodné zejména uživatelským efektem, netradičním technologickým řešením nebo vynikajícím způsobem řízení projektu.

Pravidla soutěže a dílčí výsledky hodnocení projektů, přihlášených do soutěže IT projekt roku zveřejňuje porota na internetových stránkách www.cacio.cz. Vyplněnou přihlášku můžete posílat na tajemnik@cacio.cz. Termín pro odevzdávání přihlášek je do konce roku 2010. Nejlepší projekty budou představeny v únoru 2011.Logo IT Projekt roku

 

Adresa:

Kancelář CACIO
Vltavská 14
150 00 Praha 5

Kontakt:

tel.: +420 267 053 400
GSM: +420 605 010 788
e-mail: tajemnik@cacio.cz