Cacio

Česká asociace manažerů informačních technologií

Kam kráčí automatizace, aneb pohled na robotizaci ze všech (i netradičních) stran

Vážená paní, vážený pane, je mi velkou ctí a zároveň potěšením Vás srdečně pozvat jménem CACIO na unikátní setkání u „kulatého stolu“, kde budeme diskutovat trendy v automatizaci, robotizaci a jak se připravit na očekávané změny. Diskutovat budou:

 

William Ribaudo, Deloitte, USA, je partner Deloitte v USA s téměř 40-ti lety zkušeností v podnikovém poradenství. V posledních letech se zaměřuje na otázky valuace firem využívajících všech možností digitalizace a robotizace.

Prof. Vladimír Mařík, DrSc, CIIRC, CZ, je dlouholetým profesorem na ČVUT a dnes známý hlavně jako zakladatel CIIRC ČVUT. Monografii o umělé inteligenci napsal již v roce 1993.

Dean Brabec, ADL, CZ, je vedoucím partnerem středoevropské sekce poradenské společnosti Arthur D. Little a má bohaté zkušenosti v oblasti podnikání a změn podnikání pod tlakem digitálních technologií.

Prof. Miroslav Bárta, UK, CZ, je náš nejvýznamnější egyptolog a „kolapsolog“ s obrovskou energií jak ve výzkumu, tak v publikování, resp. editování nových a nových publikací. Je důkazem toho, že i nejmodernější technologie a jejich používání se neobejde bez porozumění historie a aplikace kritického myšlení.

Program bude následující:

 15:30 registrace, občrstvení

 16:00 až17:40 Panelová diskuse (čsky a anglicky bez přkladu)

 17:40 potkávání a Setkávání, občrstvení

 19:00 ukonční

Doufáme, ž program Vás zaujal, těšme se na setkání s Vámi!

Jiří Polák, výkonný ředitel CACIO a Miroslav Hübner, předseda CACIO

případné dotazy prosím na tajemnik@cacio.cz