Cacio

Česká asociace manažerů informačních technologií

CACIO v gala 2018

Již tradičním místem vyhlášení vítězů 15. ročníku soutěže IT projekt roku 2017 byl společenský večer, pořádaný pod názvem „CACIO v Gala“. Prestižní akce se konala dne 22.3.2018 v Autoklubu ČR, a byly zde představeny 3 vítězné projekty. „Implementace globálního IS KARAT“, který pro společnost ČKD Blansko Holding, a.s. vytvořily dodavatelské firmy KARAT Software, a.s.; ID-KARTA s.r.o. a SolidVision, s.r.o., „ŠKODA oneApp“ společnosti ŠKODA AUTO, a.s., od dodavatele eMan s.r.o. a „Vývoj nové e-commerce platformy a migrace portálu Aukro“ ve společnosti AUKRO s.r.o., realizované dodavatelem Servodata a.s.

Projekt „Vývoj nové e-commerce platformy a migrace portálu Aukro“ ve společnosti AUKRO s.r.o., realizované dodavatelem Servodata a.s. získalo současně i specializované ocenění za přínos v oblasti kybernetické bezpečnosti – cena ČIMIB. Odborná porota udělila čestnou cenu předsedy CACIO, za přínos zavedení informačních technologií, umožňujících komunikaci v trestním, právním i civilním řízení, s přeshraničním rozsahem, při řízení projektu s názvem „Zavedení videokonferencí v rezortu justice“, který pro Ministerstvo spravedlnosti ČR dodala společnost atlantis telecom, spol. s r.o.

Specializované ocenění za přínos v oblasti řízení služeb informačních a komunikačních technologií udělila na CACIO v Gala i společnost itSMF publikaci IT Quality Index od autora Zdeňka Kvapila, která popisuje design metodiky měření kvality IT.

Videozáznam z akce naleznete ZDE